Novou HR ředitelkou společnosti Tieto je Jana Krajcarová

Ostrava, 1. listopadu 2017 – Novou HR ředitelkou společnosti Tieto Czech je od listopadu Jana Krajcarová, která s sebou do firmy přináší dlouholeté zkušenosti z oblasti lidských zdrojů a prodeje.

Jana Krajcarová přichází do firmy Tieto Czech z farmaceutické společnosti GSK, kde pracovala na pozicích Human Resources Director a následně i National Key Account Manager. Zkušenosti sbírala taktéž ve firmě PricewaterhouseCoopers na pozici Human Capital Leader. V roce 1995 založila poradenskou společnost Coneo.

Na pozici HR ředitelky je nově odpovědná za celkovou HR strategii firmy, od náboru nových zaměstnanců, přes jejich kompetenční a talentový rozvoj, benefity, brand až po propojení HR s byznysem. Na starosti má také tým o 20 lidech.

Vystudovala Vysokou školu chemicko-technologickou v Praze, kde získala inženýrský titul v oblasti biochemie. Vlastní certifikát z londýnského Chartered Institute of Personnel and Development. Je jí 53 let, je vdaná a má 3 děti. Mluví plynně anglicky a konverzačně rusky. Mezi její zájmy patří dobrodružné cestování a artové filmy.

„Doposud jsem neměla možnost vyzkoušet si působení v IT firmě. Velmi se těším na práci v novém kolektivu i na výzvy, které mi tato pozice přinese,“ dodává Jana Krajcarová.

Datum vydání: 
01 Listopad 2017
Share