O nás

Tieto je největší severoevropská IT společnost poskytující komplexní IT servis. Zajišťuje také služby v oblasti vývoje produktů pro firmy působící v odvětví komunikací a integrovaných technologií. Na základě svých znalostí, technologických vizí a inovativního myšlení se společnost Tieto aktivně snaží inspirovat a zapojit své zákazníky do hledání nových způsobů, jak zefektivnit jejich podnikatelskou činnost.
 
Tieto spojuje globální možnosti s přítomností na lokálních trzích a zároveň staví na svém severském odkazu. Společnost Tieto se sídlem ve finských Helsinkách zaměstnává přes 13 000 expertů téměř než 20 zemích světa. Obrat činí přibližně 1,5 miliard eur. Akcie společnosti Tieto jsou obchodovány na burze NASDAQ v Helsinkách a Stockholmu.
 

Více o společnosti Tieto:  www.tieto.com/about-us

Tieto Czech s.r.o.

Do České republiky společnost Tieto vstoupila v roce 2001 a v roce 2004 otevřela své softwarové centrum v Ostravě. S více než 2 200 zaměstnanci je jedním z největších zaměstnavatelů v oblasti IT služeb v České republice a největším v Moravskoslezském kraji. Z hlediska počtu kmenových zaměstnanců je česká pobočka třetí největší pobočkou Tieto korporace na světě. První dvě místa zaujímají mateřské země Finsko a Švédsko.

Nové sídlo společnosti Tieto Czech - Ostrava Tieto Towers 

Během relativně krátké doby se společnosti Tieto podařilo vybudovat stabilní zázemí pro lidi různých věkových kategorií z různých koutů nejen České republiky, ale i celého světa. Stavba architektonicky pozoruhodné budovy, jejímž autorem je architekt Václav Hlaváček, začala v květnu roku 2011.

Koncem roku 2012 se zaměstnanci společnosti Tieto, kteří doposud v Ostravě pracovali ve čtyřech různých budovách přesídlili do těchto nových prostor. Společnost věří, že tyto moderní, flexibilní a účelné kanceláře pomohou většímu komfortu jejích zaměstnanců.

Share