Digitální služby jsou klíčem k efektivní týmové spolupráci

Týmová spolupráce je vždy efektivnější a snadnější máte-li podniková a zákaznická data neustále k dispozici. Tieto má globálně uznávaný status Microsoft Gold Competence Partner. Komunita Microsoft v rámci Tieto má 3 450 odborníků, z nichž stovky jsou certifikovaní profesionálové. Tieto celkem disponuje více než tisícem certifikací.

Partnerství postavené na zkušenosti

Naše obchodní aliance s firmou Microsoft je výsledkem patnácti-leté úzké spolupráce a vývoje společných odvětvových řešení. Společně přinášíme našim zákazníkům konzistentní kvalitu, integrované služby a udržitelná komplexní (end-to-end) řešení.

Důkazem toho je také skutečnost, že společnost Microsoft udělila firmě Tieto – jako jednomu z mála spolupracujících subjektů – status Business Productivity Private Cloud Partner a spolupracuje se společností Tieto na nejvyšší partnerské úrovni.

Silné know-how

Microsoft a Tieto společně vyvíjejí novou generaci digitálních služeb stavěných na kolaborativním přístupu a hlubokému porozumění potřebám zákazníků. Kombinací nástrojů Microsoft a odvětvového know-how společnosti Tieto přichází nejlepší řešení pro každý obor.

Unikátní divize Enterprise Productivity Solutions a špičkový kompetenční vývoj jsou v úzkém kontaktu s Microsoft Corporation.

  

Share

Kontakt

Tieto Czech Sales
+420597159900
cz.sales@tieto.com