Uspět v podnikání znamená mít vizi a ten nejlepší tým

Potřebujete rychle reagovat na měnící se prostředí, vést a řídit za pohybu. To vám umožní pouze ta nejmodernější technologie. Tieto a Oracle vám mohou usnadnit transformaci vašeho podnikání. S inovativními produkty od Oracle a Tieto, které vás naučíme inteligentně využívat, brzy uvidíte výsledky.

20 let úzké spolupráce. strategická aliance.

Společnost Tieto se během více než 20 let úzké spolupráce se společností Oracle stala jejím „platinovým“ partnerem a zároveň zákazníkem v severských zemích. V rámci partnerského programu Tieto je vztah se společností Oracle založen na vytváření přidané hodnoty pro zákazníky díky špičkovým produktům Oracle a know-how společnosti Tieto.

Jako partner vnímáme význam kontinuálního rozvoje technických kompetencí. Za tímto účelem zaměstnáváme více než 400 profesionálů a specialistů certifikovaných společností Oracle a přibližně 1 800 dalších odborníků na produkty Oracle.

9 oracle specializací

Společnost Tieto zatím vyhověla kritériím pro udělení devíti specializací Oracle v různých produktových oblastech. V roce 2013 Tieto plánuje získat další.

Share

Kontakt

Tieto Czech Sales
+420597159900
cz.sales@tieto.com