Intranet - podnikový portál jako efektivní pracovní nástroj

Moduly pro podporu projektového řízení, správu dokumentů, reportů, porad či řízení dokumentace odpovídající požadavkům ISO 9000. Řešení (nejen) s využitím technologie Microsoft SharePoint.

Zaměřujeme se na tvorbu podnikových portálů a specializovaných řešení pro jednotlivé oblasti chodu organizací jako jsou například řízení projektů, správa znalostí a podobně.  Zákazníci oceňují naše řešení pro jednoduchost jejich použití a efektivní podporu každodenních činností.  Využíváme především technologii Microsoft SharePoint.

Tieto řešení

Jádrem řešení je osobní pracovní plocha uživatele, na které si uživatel může spravovat své úkoly, schůzky, či žádosti ke schválení a která uživateli dává celkový přehled o jeho pracovních činnostech.

Podle potřeby může portál obsahovat specializované moduly, jako mohou například být Projektové centrum, Řízená dokumentace, Centrum porad, Centrum dokumentů, Centrum reportů a podobně.

Všechny části řešení, která vyvíjíme převážně nad technologií Microsoft SharePoint, lze snadno integrovat s okolními firemními systémy, typicky SAP či Exchange. 

Zákazníka provedeme všemi fázemi tvorby podnikových portálů či specializovaných řešení a to od analýzy požadavků, přes návrh cílového konceptu a architektury až po samotný vývoj a následnou podporu provozu.

 
projektovecentrum.jpg
sdileniznalosti.jpg

 

 Reference

 

 

 
Share

Kontakt

Tieto Czech Sales
+420597159900
cz.sales@tieto.com