Podnikové systémy Tieto - optimální výkon a dostupnost systému

Jasně definovatelné a plánovatelné náklady, omezení neplánovaných odstávek, vyšší transparentnost operací, rozhodování o inovacích a business procesech založené na faktech - to je jen částečný  výčet výhod podnikového informačního systému SAP.

SAP - metodický, procesně orientovaný a agilní přístup k řešení potřeb zákazníka, ověřená a inovativní řešení, produkty a služby, zkušený a výkonný tým SAP konzultantů, programátorů a specialistů se zázemím největší IT firmy v České republice.

V oblasti podnikových systému Tieto nabízí

Správa a údržba aplikací v průběhu celého životního cyklu - Application  Lifecycle Management (ALM). Tieto nabízí komplexní péči o Váš podnikový informační systém SAP: dodávku, implementaci, provoz a aplikační údržbu, upgrade, migrace, rozdělení/slučování firem, podporu a školení koncových uživatelů, integrace, testování, konzultace a vývoj specifických řešení.   

 

SAP Business Objects reportovací řešení. Integrované informace – kdykoliv, kdekoliv. Využití informací obsažených v datech pro správné rozhodování je klíčovým faktorem pro úspěch společnosti na trhu a řešení na platformě SAP Business Objects je odpovědí na otázku, jak je získat a zpřístupnit uživatelům včas a přesně tam, kde jej jich zapotřebí. Výsledky detailních analýz, reportů,  výkazů, profesně definované dashboardy, atd. mohou být zpřístupněny s adekvátním zabezpečením na nejrůznějších  zařízeních včetně mobilních. Podkladová data mohou být z heterogenních zdrojů, nejen SAP BW a data modulů ERP, ale i téměř libovolných dalších, které podnik používá.  

Mobilní řešení Tieto a SAP. Z pozice dlouholetého technologického partnera vedoucích telekomunikačních společností dokáže Tieto nabídnout špičkovou úroveň znalostí, konzultací, dodávky řešení a služby v oblasti mobilních technologií, ať už integrovaných do firemních procesů např. výrobní či prodejní organizace, nebo využívaných jako nové médium a kanál pro oslovení zákazníka a zisk konkurenční výhody. Jsme hrdi na to, že mobilní řešení společnosti Tieto pro dřevozpracující podnik zvítězilo v silně obsazené soutěži SAP aplikací pro podporu výroby European SAP Innovation Challenge.

 

 

hotová Tieto řešení

 

Řízení pracovních čet - SAP Field service management. Plánovací nástroj pro efektivní a snadné plánování vhodných zaměstnanců podle potřeb zakázek, založený na SAP MRS – Multiple Resource Scheduling. Umožňuje optimalizovat využití pracovních kapacit, zohlednit dojezdové doby (při využití GIS), s použitím mobilních zařízení usnadňuje opravdu operativní reakce v terénu a dodržení i velmi náročných SLA. Řešení je plně integrováno se SAP.

 

Záznam o provozu motorového vozidla integrovaný se SAP  - SAP Fleet management. Do standardního SAP je doplněn doklad vycházející z v praxi zažitých „papírových“ Záznamů o provozu motorového vozidla – data pořízená pomocí něj se integrují se standardními CO, SD, PM doklady a umožňují snadné vyhodnocování ekonomiky a zejména profitability provozu motorového parku.

 

Firma Tieto získala v uplynulém roce tato ocenění: 

  • RunSAP Implementation Certified Partner recertifikace.
  • RunSAP Operation Certified Partner - Tieto je jedna z osmi společností na celém světě, která tuto prestižní certifikaci získala.
  • Implementační projekt pro Finské Železnice (VR Group LTD) získal od společnosti SAP bronzovou medaili za kvalitu a projektový management, jako důkaz vysoké kompetence českých konzultantů a viditelné potvrzení schopnosti dodat složitý projekt pro důležitého zákazníka v excelentní kvalitě.
  • Aplikace společnosti Tieto Mobile Mill Hub zvítězila v soutěži European SAP Innovation Challenge mobilních aplikací pro podporu výroby.

 

Share

Kontakt

Tieto Czech Sales
+420597159900
cz.sales@tieto.com