Business a IT transformace - od vize k výsledkům

Služby společnosti Tieto v oblasti Business a IT transformace pomáhají měnit informační technologie zákazníků směrem k jejich obchodním cílům a vizi podnikání. Nabízíme široké spektrum konzultačních služeb, které pomáhají našim zákazníkům k tomu, aby patřili dlouhodobě mezi úspěšné a moderní společnosti na trhu.

Enterprise  Architecture (EA) consulting umožňuje efektivní naplnění vize, strategie a požadavků Vaší společnosti prostřednictvím informačních technologií. Vše pak doplňují naše služby v oblasti projektového řízení a Program managementu, které zajistí efektivní implementaci všech potřebných změn. S námi tak pomocí komplexního a ověřeného přístupu dosáhnete úspěšné a rychlé změny ve fungování firmy.

Těžíme ze zkušeností našich odborníků z mnoha úspěšných a složitých transformací provedených v mezinárodních společnostech, zejména pak na skandinávském trhu. Naše zkušenosti a kompetence umožňují nalézt naprosto konkrétní a individuální řešení pro jednotlivé zákazníky, které odpovídá jejich současné situaci a požadavkům. Pomůžeme Vám s jednou konkrétní situací nebo s rozsáhlou transformací napříč celou společností.  

Najdete v nás spolehlivého partnera, který pevně uchopí vaši vizi a strategii a pomocí našich ověřených postupů a mnohaletých mezinárodních zkušeností zajistí  efektivní změnu a dosažení stanovených cílů.

Podívejte se na úvod do problematiky Lean@IT v krátkém záznamu z naší konference konané 19.února 2013 v Ostravě.

 

 

 

Share

Kontakt

Tieto Czech Sales
+420597159900
cz.sales@tieto.com