Business Information Exchange - integrace obchodních procesů

Komplexní integrační služby společnosti Tieto propojují obchodní systémy našich zákazníků se systémy dalších organizací, jako jsou např. jejich dodavatelé, zákazníci, veřejné instituce a banky. S mezinárodním týmem téměř 200 odborníků působících v oblasti integračních služeb a s objemem více než 2 miliony B2B (Business-to-Business) transakcí denně je Tieto jedním z nejvýznamnějších poskytovatelů integračních služeb v Evropě.

Tieto řešení

 @FAKTURA 24

  • V České republice je společnost Tieto technologickým partnerem a provozovatelem služby České spořitelny @FAKTURA 24.
  • Tato služba nabízí řešení elektronické výměny faktur založené na konsolidačním principu.
  • Platforma umožnuje přijímání a odesílání faktur ve vlastním datovém formátu prostřednictvím jediného rozhraní všem obchodním partnerům, takže není nutné pořizovat samostatný software ani se přizpůsobovat specifickým datovým formátům.
  • Stačí jen přímo připojit firemní účetní nebo fakturační systém nebo se přihlásit k internetovému portálu služby @FAKTURA 24, ze kterého je možné si faktury stáhnout v datové i grafické podobě.

Více informací o službě @FAKTURA 24 získáte na stránkách služby.

Tieto SWIFT Service Bureau

V oblasti Cash Managementu nabízíme jak bankám, tak zejména společnostem působícím na více trzích v EU i mimo EU konzultační služby nebo outsourcing SWIFT konektivity. Tieto SWIFT Service Bureau Vám umožní centralizovat bankovní konektivitu a tím dosáhnout vyšší efektivity a snížení provozních nákladů. V České republice se o Vás postará tým certifikovaných SWIFT specialistů se zkušenostmi se zákazníky z Finska, Dánska či Norska.

Více informací o jednotlivých službách v oblasti integrace obchodních procesů získáte na našich korporátních stránkách.

Share

Kontakt

Petr Herudek
+420725543903
petr.herudek@tieto.com
Tieto Czech Sales
+420597159900
cz.sales@tieto.com