Kdo jsme?

V roce 1968 vypadala myšlenka IT sítí a počítačů jako sci-fi. Náš příběh začíná v severovýchodní Evropě zakoupením obrovského sálového počítače, který měl zajišťovat podporu finančních operací pro finskou banku.

Od této chvíle se spousta věcí změnila. Společnost Tieto se stalo silnou nadnárodní korporací působící ve více než 20 zemích světa a dnes je schopno nabídnout stabilní zázemí více než 15 000 zaměstnancům. Některé věci zůstaly i nadále nezměněny: například nadšení vytvářet kvalitu a přistupovat k věcem zodpovědně a agilně.

V Tieto máte příležitost stát se opravdovým IT specialistou. Odvětví, pro která zajišťujeme tvorbu efektivních IT řešení, jsou především: automobilový průmysl, energetika a distribuční sítě, finanční služby, dřevozpracující průmysl, zdravotní péče, sociální péče, logistika, průmyslová výroba, média, ropa a zemní plyn, veřejná správa, telekomunikace a obchod.

Jsme zavázání pomáhat firmám rozvíjet se za pomocí informačních technologií a programovat tak lepší svět i budoucnost pro další generace.

Share