EpiServer tým

Kvalitní služby zákazníkům poskytují naši kolegové z EpiServer týmu z Tieto Czech. Už několik let se mohou chlubit perfektními výsledky při dodávkách pro severské zákazníky.

Úkolem členů EpiServer týmu je na základě zadaných specifikací naprogramovat interní nebo externí web, na míru vytvořit jeho vzhled a následně také web udržovat, aktualizovat platformy nebo vyvíjet aplikace. V Tieto Czech jsou od počátku EpiServer týmu od roku 2012 celkem tři členové – Ondřej Marek, Grzegorz Jeremias a Dawid Madzia. Jejich řady se ale díky zvyšující se poptávce postupně rozrůstají o další odborníky. „Na mé práci se mi líbí hlavně to, že vidím její konkrétní výsledky a smysl. Lidé naše produkty dennodenně využívají, kupříkladu věrnostní část webu potravin Kesko zaměřenou na klientské benefity navštěvuje více než dva miliony uživatelů,“ uvádí Ondřej Marek, který na pozici developera pracuje v Tieto Czech už devět let. Český EpiServer tým spolupracuje s kolegy z Finska, především s Timo Hiltunenem a Jannem Kuuselou, kteří se starají zejména o obchodní stránku a jejich hlavním úkolem je přímá komunikace se zákazníky. Těmi je kupříkladu zmíněný potravinářský řetězec Kesko, energetická společnost Helsingin Energia, firma Finnfrost specializující se na mražené potraviny nebo logistická společnost Cargotec.

Právě pro jednu z dceřiných společností Cargotec s názvem Kalmar zabezpečil EpiServer tým projekt veřejného webu, který se rozjel zkraje letošních letních prázdnin. Kalmar nabízí širokou škálu řešení pro manipulaci s kontejnery v přístavech, logistických centrech a těžkém průmyslu. Je špičkou v automatizaci terminálů a v energeticky úsporném nakládání s kontejnery. Každý čtvrtý kontejner v celosvětovém měřítku je přepraven některým ze systémů Kalmar. Veřejný web s adresou kalmarglobal.com má zejména představit produktové řady a systémy Kalmar stávajícím i potenciálním zákazníkům a poskytnout jim kontakty na míru podle jednotlivých produktových řad nebo poboček firmy. Teď se pracovníci z EpiServer týmu připravují na další významnou zakázku, kterou budou od září zajišťovat pro pojišťovnu Ilmarinen.

Z historie EpiServer týmu: Před EpiServerem pracoval stejnojmenný tým s redakčním systémem Elevation. V současné chvíli členové týmu udržují aplikace Elevation například v dotykových pokladnách a veřejném webu potravinářského řetězce Prisma v Rusku.

Věděli jste, že dva členové EpiServer týmu, Grzegorz Jeremias a Dawid Madzia z Tieto Czech, jsou držiteli certifikace EpiServer Certified? Dawid a Grzegorz jsou jediní nejen v Tieto Czech, ale v celé Tieto korporaci, kteří dosud nejvyšší verzi dané certifikace získali. „Tato certifikace je pro nás velmi důležitá, protože pro zákazníky je zárukou mimořádné kvality, zkušeností a kompetencí v dané oblasti,“ poznamenává Petr Rajský, manager EpiServer týmu z Tieto Czech. „Spokojenost našich zákazníků s kvalitou dodaných řešení se pak samozřejmě odráží i v počtu nových projektů, které Tieto získává. Pro ostravský EpiServer tým to pak znamená další růst, pro ilustraci, z původních třech členů na začátku roku 2014 se tým rozšířil na aktuálních osm členů, do konce roku 2014 pak plánujeme rozšíření o další posily,“ dodává.

EpiServer tým

Share