JUG Ostrava - Liquibase

Je Tvá aplikace stále v divokém vývoji a průběžně měníš databázové schéma? Asi se shodneme, že udržovat správné verze schémat ve všech prostředích (vývojovém, testovacím, produkčním) je práce, kterou dělat nechceš (ale musíš). Nemusí tomu však tak být. Jednou z možných odpovědí, jak na to, představuje Liquibase - open source database-independent knihovna, vyvíjená od roku 2006, pro sledování, správu a aplikaci změn v databázovém schématu.

Náš kolega Roman Bosák, architekt týmu NEO, všem přítomným představí, jak Liquibase dělá každodenní život jejich týmu o kousek snadnější. Prostor pro dotazy je samozřejmostí, takže není třeba s ními šetřit.

Akce se koná v protorách VŠB-TUO v AULE NA2, ulice 17. listopadu 15/2172, Ostrava-Poruba.

Registrace je důležitá, takže pokud se chystáš přijít, neváhej a registruj se. V případě, že se situace změní a nebudeš se moci zúčastnit, je fér svou registraci zrušit a uvolnit tak místo dalším.

Časový harmonogram:
18:00 Scházíme se, povídáme si, ochutnáváme pohoštění
18:15 První část přednášky
19:15 Přestávka a občerstvení
19:45 Druhá část přednášky
20:45 Zakončení

Java User Group (JUG) je společnost lidí, které slučuje zájem o Java a jiné zajímavé technologie. Ostravský JUG pořádáme ve spolupráci s Oracle, VŠB Ostrava a portálem java.cz.

ostravsky_jug.png

 

Share

Kontakt

Kristýna Wasylkiwová
+420 724 521 334
Kristyna.Wasylkiwova@tieto.com