Tieto Cloud

Služby informačních technologií jsou v současnosti hlavním motorem produktivity a ziskovosti, a to jak v podnicích, tak i ve společnosti obecně.

Podle několika předních analytických firem čeká celosvětový sektor služeb IT v dekádě 2010–2020 velká změna. Tržní trendy již signalizují revoluci v IT službách a outsourcingu: přechod od stávajících a lokálně-provozovaných IT řešení ke cloudovým službám. Prognózy ukazují, že přibližně 40 % IT služeb budou tvořit služby nového typu, založené na cloudu.  

Tieto Cloud koncept - dynamické, ekonomické služby

Tieto je předním poskytovatelem služeb informačních technologií v severní Evropě. Aktivní role v cloudových technologiích a hluboká analýza potřeb zákazníků nám dávají solidní základnu v oblasti vývoje cloudu. Na konci roku 2011 společnost zahájila program vývoje specifických služeb, které mají odstranit nedostatky, jež zákazníci vnímají.

Naši klienti hledají flexibilní, dynamické a ekonomické infrastrukturní služby, které nahradí starosti s vlastnictvím pevného hardwaru a smluvním kvazi-pronajímáním kapacity. Zároveň požadují i vysokou bezpečnost a vyspělé funkce zajištění kontinuity procesů. Úzkou spoluprací s nimi se nám daří se navzájem inspirovat a společně jít dále.

Mnohá z dnes nabízených cloudových řešení jsou výsledkem spolupráce s našimi zákazníky a naslouchání jejich potřebám.

  

 
Více o Cloud službách na korporátních stránkách: Tieto Cloud Solutions
Share

Kontakt

Tieto Czech Sales
+420597159900
cz.sales@tieto.com