O nás

Tieto je největším dodavatelem IT služeb pro soukromý i veřejný sektor ve Skandinávii. Jako důvěryhodný partner v transformaci IT pomáháme našim zákazníkům přizpůsobit jejich procesy a podnikání požadavkům trhu. V Tieto klademe velký důraz na profesní růst a výsledky.

Společnost Tieto, založená v roce 1968, se sídlem v Helsinkách a čistými tržbami 1,8 miliard EUR zaměstnává na 15 000 expertů a působí ve více než 20 zemích světa. Její akcie jsou obchodovány na burze NASDAQ OMX v Helsinkách a Stockholmu.

Více o společnosti Tieto:  www.tieto.com/about-us

Tieto Czech s.r.o.

Do České republiky společnost Tieto vstoupila v roce 2001 a v roce 2004 otevřela své softwarové centrum v Ostravě. S více než 2 000 zaměstnanci je jedním z největších zaměstnavatelů v oblasti IT služeb v České republice a největším v Moravskoslezském kraji. Z hlediska počtu kmenových zaměstnanců je česká pobočka třetí největší pobočkou Tieto korporace na světě. První dvě místa zaujímají mateřské země Finsko a Švédsko.

Nové sídlo společnosti Tieto Czech - Ostrava Tieto Towers 

Během relativně krátké doby se společnosti Tieto podařilo vybudovat stabilní zázemí pro lidi různých věkových kategorií z různých koutů nejen České republiky, ale i celého světa. Stavba architektonicky pozoruhodné budovy, jejímž autorem je architekt Václav Hlaváček, začala v květnu roku 2011.

Koncem roku 2012 se zaměstnanci společnosti Tieto, kteří doposud v Ostravě pracovali ve čtyřech různých budovách přesídlili do těchto nových prostor. Společnost věří, že tyto moderní, flexibilní a účelné kanceláře pomohou většímu komfortu jejích zaměstnanců.

Share